ویلچر کربنی 2

خرید ویلچر کربنی اکتیو سبک و راحت

ویلچر کربنی انقلابی عظیم در صنعت تجهیزات پزشکی و وسایل لازم برای معلولین ایجاد کرده است. شرکت تولید کننده مربوطه با استفاده از شیک ترین و بهترین قطعات در بدنه، ترمز و چرخ های این ویلچر، نوعی متفاوت و فوق العاده با کیفیت از این اجناس را به بازار عرضه کرده است و در همین مدت نسبتا اندک عرضه این کالا به بازار، با استقبال بسیار زیاد از جانب مردم مواجه شده. به دلیل مزایای بسیار زیاد این ویلچر، امروزه شاهد افزایش روز افزون حجم فروش آن در بازار سراسر کشور می باشیم.خرید ویلچر کربنی دستی ایرانی

منظور از ویلچر کربنی چیست؟

ویلچر کربنی اکتیو - سبک (13) یکی از اصلی ترین مزایای ویلچر کربنی دستی، سبک بودن آن می باشد و این امر باعث می شود که برای مسافرت یا تفریح، خیلی راحت می توانید آن را حمل کنید و حتی در داخل صندوق عقب یا قسمت صندلی شاگرد ماشین نیز قرار دهید.

علاوه بر این مورد، ویلچر کربنی دارای تفاوت های اساسی با انواع ویلچر موجود در بازار می باشد و اصلی ترین تفاوت ها به شرح زیر هستند:

  • استفاده از کامپوزیت کربن در این ویلچر که باعث شده تا وزن آن خیلی سبک شود.
  • مقاومت و ظرفیت آن نسبت به وزنش تا ۵ برابر فولاد است.
  • امکان استفاده از رنگ های متنوع در آن وجود دارد.
  • فریم بدنه آن ثابت بوده و تاشو نمی باشد ولی پشتی آن تاشو است و چرخ ها به صورت پیمی جدا می شوند.
  • ظاهری بسیار شکیل و اسپرت دارند.
  • قیمت بالایی دارند.
  • در برخی از قطعات آن از آلومینیومی با گرید بسیار بالا استفاده شده که سبک و مقاوم است

مشخصات ویلچر کربنی

قبل از روی کار آمدن ویلچر کربنی، شاهد حضور ویلچرهایی از جنس فولاد در بازار بوده ایم که جرم ویلچر را تا حد خیلی زیادی بالا می برد و صد البته ظرفیت آن هم کمتر بود و آنطور که باید و شاید باعث جلب رضایت افراد نمی شد.

یکی از رقبای ویلچر کربنی، ویلچر آلومینیومی حرفه ای است که آن هم وزن سبکی دارد و از حسن هایی که دارد می توان به تمام تاشو بودن آن اشاره نمود که در کربنی این ویژگی به دلایل تو خالی بودن بدنه وجود ندارد.

مرکز فروش ویلچر کربنی

ویلچر کربنی اکتیو - سبک (30) فروش ویلچر کربنی امروزه از رونق خیلی خوبی در بازار برخوردار است و اصلی ترین دلیل بالا بودن حجم فروش این ویلچر، مزایای زیاد و کیفیت فوق العاده مطلوب ساخت آن می باشد.

تنوع رنگ، طراحی زیبا و چشم نوار، راحت جدا شدن چرخ ها و سایر قطعات از بدنه ویلچر و راحت نصب شدن آنها، استحکام خیلی زیاد و…. از عواملی است که قطعا باعث جلب رضایت معلولین و افراد استفاده کننده خواهد شد.

ویلچر در عصر امروز از ضروری ترین اقلام کالاهای مورد نیاز افراد توانخواه می باشد و هرچقدر که این اجناس با کیفیت تر تولید شوند قطعا به این دسته از افراد خدمت بیشتری خواهد شد. کاری که ویلچر کربنی به نحو احسنت آن را انجام داده است.

وزن بدنه ویلچر کربنی بین ۵ تا ۵٫۵ کیلوگرم است و مجموع وزن آن با چرخ ها متعلقات به حدود ۸٫۵ کیلوگرم می رسد.

در زیر فیلم تشریح این ویلچر را مشاهده می کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید