ویلچر آلومینیومی A&I (9)

فروش ویلچر آلومینیومی تاشو استاندارد

ویلچر آلومینیومی تاشو از جمله ویلچری است که قابلیت تا شدن را داشته و برای افرادی که بیشتر وقت خود را در بیرون منزل می گذرانند بهترین گزینه می باشد. این ویلچر در نمونه ها و اشکال مختلفی تولید می شود که به دلیل مزایای زیادی که دارد مورد استقبال زیادی از سوی فروشندگان قرار گرفته است. در بازار مراکز مختلفی نیز هستند که انواع ویلچر استاندارد تاشو را در بهترین نرخ ممکن و با بالاترین سطح کیفی عرضه می کنند.

ویلچر آلومینیومی A&I (9)

ویژگی های ویلچر آلومینیومی تاشو استاندارد

ویلچر آلومینیومی تایوانی (1)

 

ویلچر آلومینیومی تاشو استاندارد تمام قسمت های آن مانند زیرپایی و زیر آرنج براحتی تنظیم شده که امکان تاشدن را داشته است. این نمونه ویلچر برای مسافرت ها مناسب است و کسانی که در بیرون از منزل بیشتر فعالیت دارند بهتر است از این ویلچر استفاده کنند. ویلچر تاشو از دو نوع برقی و ساده برخوردار است که:

  • نوع برقی آن دارای دو میله ضربدری زیر نشیمنگاه آن است که به این دلیل براحتی از وسط تا می شود.
  • وزن بیشتری دارد و مدل ساده آن دارای اهرم های مختلفی است که پشت آن را به جلو خم نموده و بر روی نشیمنگاه خم می شود و وزن کمتری دارد.

این نمونه ویلچر از آلومینیوم ساخته شده و بسیار مقاوم می باشد که قابلیت حمل راحتی دارد و در حالت بسته فضای کمتری را اشغال نموده و بسته به سایز هر فرد در اندازه های مختلفی طراحی و تولید شده است. این ویلچر از تشک های چسبی قابل شستشو و چرخ های بادی پین دار برخوردار است که قابلیت جداسازی راحتی داشته است و در برابر رطوبت و زنگ زدگی مقاوم می باشد.

فروشنده بهترین ویلچر آلومینیومی ایرانی

ویلچر اکتیو آلومینیومی سبک (12)

فروشنده ویلچر آلومینیومی ایرانی نیز به صورت تخصصی در این حوضه فعالیت داشته و با شناختی که از کم و کیفی بازار و مشتریان دارد بروز ترین ویلچر را شناسایی نموده و به بهترین نحو ممکن نیازهای مشتریان را رفع می کند.

به این ویلچر ویلچر اکتیو گفته می شود و در نوع خودش از بهترین ویلچرها با استانداردهای روز دنیا به شمار می رود.

بهترین ویلچر دارای امکانات بروزی بوده و زیر پایی، کفی، صندلی و دسته های آن قابل تنظیم می باشد و برخی نمونه های برقی آن دارای کنترل لمسی بوده به لمس چند دکمه حرکت نموده و تغییر جهت می دهد که هر چه امکانات موجود در این ویلچرها بیشتر باشد قیمت های آنها نیز بیشتر خواهد بود.

برخی ویلچرها نیز برای افراد فلج طراحی شده اند که بدون دخالت دست و پا کار می کنند و از نمونه های پیشرفته می باشد که گرانترین مدل ها بوده و خریدار می تواند بسته به نیاز و بودجه خود نمونه دلخواه را تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید