ویلچر برقی مسافرتی مونوچیر 1 (8)

قیمت ویلچر برقی مونوچیر در سال ۹۹

قیمت ویلچر برقی مونوچیر در سال ۹۹ با توجه به تغییرات نرخ ارز نیز دچار نوسان می گردد. این محصول با برند خارجی دارای قیمت بیشتری از نوع ایرانی می باشد. برندهای خارجی دارای کیفیت عالی بوده و عموما توسط شرکت های بازرگانی به کشور وارد می شوند. آپشن های این محصول عموما در طرح های جدید افزایش می یاید و استفاده راحت تری را برای مصرف کننده ایجاد می نماید. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ویلچر برقی مسافرتی ایرانی مونوچیر - 2

نقد و بررسی ویلچر برقی مونوچیر

ویلچر برقی مسافرتی مونوچیر 1 (8)

امروزه استفاده از ویلچرهای برقی به علت راحتی مصرف و عدم خستگی فرد مصرف کننده مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. در این نوع ویلچر دیگر نیازی به حرکت دست جهت به جلو راندن محصول نبوده و تنها با استفاده از چند دکمه که در دسته محصول تعبیه شده است عمل رفت و برگشت و توقف محصول انجام می گیرد.

این محصول برای افرادی که دچار قطع نخاع دایمی بوده و یا صدمات شدید از ناحیه کمر و پا دارند مناسب می باشد. استفاده از این محصول برای افراد دچار شکستگی پا متناسب نبوده و به علت قیمت بالایی که دارد هزینه بیشتری را بر روی دست خریدار می گذارد.

در نقد و بررسی ویلچر برقی مونوچیر اشاره به تاشو بودن محصول و شارژ سریع و کارکرد بالای آن امری اجتناب ناپذیر است. محصول مزبور با یک باتری می تواند نیروی لازم را جهت حرکت به دست اورد. کیفیت باتری مزبور می تواند بخش عمده‌ای از نمود کیفیت محصول باشد. آنها در کمترین زمان ممکن شارژ گردیده و می تواند مسافت طولانی را با یک بار شارژ بپیماید.

خرید ویلچر برقی مونوچیر در انواع مختلف

ویلچر برقی مسافرتی مونوچیر 1 (5)...

امروزه تولید انواع ویلچر برقی توسط تولید کنندگان داخلی صورت می گیرد. ر مدل های جدید این محصول نیز قابلیت ایستایی دارند به صورتی که با بستن کمربندهای تعبیه شده در روی محصول توسط مصرف کننده و زدن دکمه مزبور محصول با نشیمن به صورت ایستاده در می آید.

خرید ویلچر برقی مونوچیر در انواع مختلف سبب شده است تا خریدار بتواند بر حسب نوع نیاز مدلی متناسب را انتخاب و خریداری نماید. قیمت این محصولات براساس نوع کارایی که دارند و مدل مزبور متفاوت است. خرید این محصول با قابلیت تعویض قطعات می تواند یک خرید عالی باشد چرا که در صورت هرگونه عیب یابی قطعه خاصی می توان آن را تعمیر یا تعویض نمود.

ضمانت نامه محصول عموما بر روی تمامی مدل های این محصول توسط شرکت تولیدی قرار داده می شود از این رو خریداران عمده و خرده می کوشند محصولی با ضمانت را تهیه کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید