ویلچر دستی ایران بهکار مدل 718

فروش ویلچر آلومینیومی مسافرتی ارزان

شرکت ما توانسته با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب انواع ویلچر آلومینیومی مسافرتی را تولید کند، این ویلچر ها از قابلیت های بالایی برخوردارند و همواره متقاضیان زیادی دارند. برای سهولت در خرید می توانید از طریق اینترنتی و انلاین اقدام کنید. خرید این محصول در حجم عمده از قیمت پایین تری برخوردار است. همکاران ما در کوتاه ترین زمان محصول را در اختیارتان قرار می دهند.

 

آشنایی با مزایای ویلچر آلومینیومی مسافرتی

ویلچر دستی

ویلچر های آلومینیومی از اولین انواع ویلچر ها بوده اند. که بسیار سبک و راحت بوده و امکان جا به جاییشان راحت است. این ویلچر ها برای استفاده بلند مدت و کوتاه مدت طراحی شده اند و مورد استفاده قرار می گیرند. نشیمنگاه این ویلچر های آلومینیومی به حالت استاندارد ساخته شده است و راحت است این ویلچرها سبک هستند و در انواع تاشو مسافرتی و ساده می باشند. این ویلچر ها از اجزایی همچون: چرخ، ترمز، زیرپایی و دسته ویلچر تشکیل شده اند‌.

این ویلچر های الومینیومی در انواع مدل ها و طرح ها و سایزها تولید شدند تا بتوانند همه سلیقه ها و نیاز ها را پوشش دهند و به معلولان عزیز برای سهولت در رفت و امدشان بهترین کمک باشند.

ویلچر های های آلومینیومی در انواع دستی و برقی قرار دارند. که در حالت دستی از نیروی خود کاربر برای جا به جایی استفاده می شود ولی در حالت برقی از موتور های سبکی با باطری استفاده شده که راحتی را برای مصرف کننده به ارمغان می اورد هم چنین سرعت حرکت ویلجر برقی بیشتر است. تحمل این ویلچر ها تا وزن ۸۰ کیلوگرم می باشد. این ویلچر ها با تکنولوژی روز دنیا و با بهترین ابزار آلات زیر نظر متخصصان تهیه و تولید شده است و راحتی را به ارمغان اورده و توانسته که طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد. قابلیت های بالای این ویلچر باعث شده که محدودیت های موجود برای معلولان از بین برود و بتوانند به راحتی به سفر بروند و مشکلات جا به جایی نداشته باشند هم چنین جای گیری کمی دارد و حمل آن راحت است.

قیمت ویلچر آلومینیومی مسافرتی در بازار

ویلچر 718 آبکروم (1)

ویلچرالومینیومی مسافرتی نوع برقی از انواع خارجی کپی برداری شده و ساخته شده است این ویلچر قابلیت ها و کاربرد های نمونه خارجی را دارد و از کیفیت بالایی برخوردار است. امروزه برای سهولت معلولان ویلچر های مسافرتی نیز متقاضی بسیاری دارد و بازار ویلچر مسافرتی با توجه به نوع و مدلشان داغ است. برای مشاهده قیمت ویلچر آلومینیومی می توانید به راحتی از طریق وب سایت اقدام کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید