ویلچر پله رو تسمه ای New Fellow (8)

نمایندگی ویلچر ایستا لوو سوئیس

ویلچر ایستا لوو سوئیس یکی از ارزانترین ویلچر های معرفی شده در بازار است که دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد. این محصول در برندهای ایرانی طراحی و ساخته شده است و می‌تواند کاربرد های زیادی داشته باشد. ویلچر ایستا لوو در  نمایندگی های عرضه اینترنتی با قیمت های مناسب تری معرفی می شود.

مشخصات ویلچر ایستا لوو سوئیس

در راستای بررسی مشخصات ویلچر ایستا لوو می‌توان گفت این محصول به نوعی طراحی می‌شود که می‌تواند علاوه بر جابجایی کردن کاربر این امکان را برایش به وجود آورد که بتواند به حالت ایستاده در جهت عمودی قرار بگیرد و به بسیاری از کارهای روزانه و فعالیت های خود رسیدگی نماید.

ویلچر ایستا لوو معمولا برای افرادی که به دلایل خاصی باید بر روی ویلچر بنشیند و توان حرکت کردن را ندارند ولی زندگی پر فعالیت نیز دارند، مناسب است. ویلچر ایستا لوو دارای مزایای فوق العاده هستند و می‌توانند در نمونه‌ های مختلفی مورد استفاده قرار گیرند.

معمولاً ویلچر های ایستا در برند های متفاوت و در انواع و مدل های مختلف به مشتریان معرفی می‌شوند. به طور کلی می‌توان گفت ویلچرهای ایستا را می توان در دسته  بندی زیر معرفی کرد:

  1. ویلچر ایستا مکانیکی 
  2. ویلچر ایستا  نیمه برقی
  3. ویلچر ایستا  تمام برقی

در راستای طراحی ویلچر ایستا لوو برندهای زیادی در حال فعالیت هستند که مهمترین آنها با نام کامفورت و لوو سوئیس معرفی می‌شوند. بر مبنای فعالیت برند های تولید کننده ایرانی در این زمینه امروزه انواع ویلچر ایستا مکانیکی با قیمت های متنوع تر و مناسب تر نسبت به گذشته معرفی می شوند.

خرید عمده انواع ویلچر ایستا لوو

همان طور که در مبحث قبلی اشاره کردیم تولید ویلچر ایستا لوو در برند های متفاوت انجام می پذیرد و در راستای این موضوع خرید ویلچر ایستا می تواند با قیمت های متفاوت و مطلوبی انجام پذیرد.

ازز مهم‌ترین شرکت‌هایی که در زمینه تولید ویلچر ایستا در حال فعالیت می باشد، شرکت لوو سوئیس است که می‌تواند این ویلچرها را در بهترین نمونه ها طراحی کرده و به مشتریان معرفی نماید.

ویلچر ایستا لوو تولید شده در این برند دارای قابلیت ایستایی و جایگیری راحتی است. همچنین راندن این ویلچر بسیار راحت بوده و از کنترل آسانی برخوردار می باشد. در طراحی ویلچر ایستا لوو از آلیاژهای آلومینیومی استفاده می‌شود و  قابلیت تنظیم شدن این ویلچر ها متناسب با قد کاربر وجود دارد. از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد انواع ویلچر ایستا لوو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دارای زیرپایی قابل تنظیم
  • قابلیت مونتاژ و دمونتاژ چرخ های عقب
  • مجهز به تشک های فومی
  • دارای پشتی تاشونده
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید