ویلچر ایستا تمام برقی

واردات ویلچر ایستا برقی سوئدی

ویلچر ایستا برقی از جمله انواع ویلچر تولید شده به وسیله تکنولوژی نوین و بر طبق اصول ایمنی و ارگونومیک می باشد. با استفاده از این ویلچر کارا می توان برای باری دیگر امور زندگی خود را به دست گرفته و از آزادی عمل بیشتری در انجام انواع وظایف کاری و روزانه برخوردار بود. راحتی، ایمنی و دوام از جمله مواردی می باشند که شما می توانید از این ویلچر کم نظیر انتظار داشته باشید.

ویلچر ایستا نیمه برقی لوو - 1

بهترین برند ویلچر ایستا برقی سوئدی

ویلچر ایستا نیمه برقی لوو

یکی از بهترین انتخاب ها برای افراد فعال و پر مشغله ای که نا گزیر از نشستن بر روی ویلچر به هر دلیلی می باشند ویلچر های ایستا می باشند. ویلچر ایستا برقی سوئدی از جمله بهترین انواع ویلچر تولید شده به وسیله بهترین و معتبر ترین برندهای سازنده این محصول می باشد.

این نوع ویلچر با قابلیت قرار دادن کاربر در حالت ایستاده امکان دسترسی راحت و آسان به تجهیزات و وسایلی که به راحتی در دسترس فرد نمی باشند را فراهم نموده است.
این وسیله کارا علاوه بر ایجاد امکان انجام کارها به صورت راحت میزان نیاز و وابستگی فرد به اشخاص دیگر جهت انجام امور کاری و حتی روزانه را به میزان بسیار زیادی کاهش داده که این امر می تواند علاوه بر افزایش بهره وری دارای اثرات روحی و روانی موثری بر فرد باشد.

ویلچر  ایستا با طراحی خاص و طبق اصول ارگونومیک این قابلیت را برای کاربر ایجاد نموده است تا ابعاد ویلچر را مطابق با ابعاد بدنی خود تنظیم و مورد استفاده قرار دهد.

قرار داشتن دکمه های کنترل ویلچر اتوماتیک بر روی دسته و در محدوده دسترسی آسان امکان استفاده راحت و بدون دغدغه آن را برای کاربران با قدرت بدنی و توانایی های مختلف را ایجاد نموده است.

از دیگر ویژگی های این ویلچر کارا و مفید می توان به وزن سبک آن اشاره کرد. به دلیل به کار گیری فلز بسیار سبک در تولید این نوع ویلچر حمل و جا به جایی آن در موارد مورد نیاز بسیار آسان و راحت می باشد.

علاوه بر پیچیدگی ها و ویژگی‌های منحصر به فردی که ویلچر برقی دارا می باشد استفاده از این وسیله بسیار آسان بوده و نیازمند دانش و تخصص خاصی نمی باشد.

خرید عمده ویلچر ایستا برقی اتوماتیک

ویلچر ایستا تمام برقی

یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین روش های خرید هر محصول از جمله ویلچر خرید آن به صورت عمده می باشد.با خرید عمده ویلچر برقی علاوه بر بهره مندی از خرید محصولی باکیفیت،مرغوب، راحت و بادوام خریدی مناسب و مقرون به صرفه را نیز تجربه خواهید کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید