فروش ویلچر کربنی ساخت کشور سوئد

فروش ویلچر کربنی ساخت کشور سوئد با بهترین کیفیت و قیمت انجام می شود. ویلچر ها یکی از وسایل ضروری برای افراد توانخواه می باشند که در مدل و طرح های مختلفی تولید می شوند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی ما شاهد تولید ویلچر های مدرن و پیشرفته می باشیم.

 

ویژگی های ویلچر کربنی سوئدی

ویلچر اکتیو (4)

 

ویژگی های ویلچر کربنی سوئدی شامل گزینه های زیر می شود:

  • تمام قسمت های این ولیچر ها مانند ترمز؛ بدنه؛ چرخ ها و… از بهترین مواد اولیه ساخته شده اند.
  • در ساخت این گونه ویلچرها از کامپوزیت کربن استفاده شده است به خاطر همین بسیار سبک و روان می باشند.
  • با فشار دادن یک دکمه می توان چرخ های عقب این ویلچر ها را جدا کرد.
  • این ویلچر ها بسیار روان؛ تحریک پذیر؛ فعال و اکتیو می باشند.

امروز استفاده از انواع ولیچر ها برای افراد معلول ضروری می باشد و بدون استفاده از آن ها افراد معلول نمی توانند کار های روزانه خود را انجام دهند. ویلچر ها نه تنها برای افراد معلول طراحی شده است بلکه برای بیمارانی که به دلیل بیماری یا عمل جراحی توان راه رفتن ندارند می توانند از آن ها استفاده کنند. امروزه طراحان ویلچر ها سعی می کنند. ویلچر های جدیدی را اختراع کنند تا افراد توانخواه بتوانند به راحتی از آن ها استفاده کنند.

فروشنده ویلچر کربنی در ارزانترین قیمت

ویلچر کربنی 2

 

فروشنده ویلچر کربنی در ارزانترین قیمت توانسته در آمد بالایی را کسب کند. ویلچر های کربنی همان طور که از نامشان پیداست به وسیله کربن تهیه شده اند. کربن باعث شده خاصیت های منحصر به فردی را به ویلچر ها تقدیم کند.

قیمت ویلچر کربنی بسته به نوع برند؛ کیفیت و شرایط بازار متفاوت می باشد. این گونه محصولات مطابق با استاندارد های روز دنیا ساخته شده اند به خاطر همین ضریب ایمنی بالایی دارند و فرد می تواند بدون ترس از سقوط و افتادن از آن ها استفاده کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید